Главная страница » Магазин » 8002747792 HV-230 AE HV Window Mounted Extractor Fan, Extraction, Insufflation, 400m³/h, 43dB(A), Duct Size 230mm Hirschmann
8002747792 HV-230 AE HV Window Mounted Extractor Fan, Extraction, Insufflation, 400m³/h, 43dB(A), Duct Size 230mm Hirschmann
93270,00 ₽
Артикул:
8002747792
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
Ideally suited for a wide range of general residential, commercial and industrial exhaust or supply ventilation applications
| Вес, кг | 4 |
| Диаметр воздуховодов, мм | 230 |
| Air Flow | 400 m³/h, 330m³/h |
| Duct Size | 230mm |
| Fan Type | Extractor |
| Function | Extraction, Insufflation |
| Mounting | Window Mounted |
| Noise Level | 43dB(A) |
| Series | HV |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Face Dimensions | 325x300mm |
| Face Width | 300mm |
Детали
| Бренд | Soler&palau |
|---|
