Главная страница » Магазин » 8004621938 R87F-A4A13HP, AC Fans TUBE AXIAL FAN Hirschmann
8004621938 R87F-A4A13HP, AC Fans TUBE AXIAL FAN Hirschmann
14350,00 ₽
Артикул:
8004621938
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Fan Tubeaxial 200VAC Square — 120mm L x 120mm H Ball 78.5 CFM (2.20mВі/min) 2 Terminals
| Вес, г | 350 |
| Потребляемая мощность, Вт | 14 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Mounting | Flange Mount |
| Noise Level | 43 dB |
| Series | R87F-> |
| Special Features | Long Life|Low Noise |
| Тип подшипника | Ball |
| Рабочее напряжение,В | 200 |
| Толщина,мм | 25 |
| Brand | Omron Electronics |
| Manufacturer | Omron |
| Product Category | AC Fan |
| Product Type | AC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Current Type | AC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| Power Rating | 14 W |
| Termination Style | Quick Connect Terminal |
| Type | Axial |
| Approval Agency | CSA, UL |
| Material — Blade | Polycarbonate(PC) |
| Material — Frame | Aluminum |
| Operating Temperature | -22 ~ 158В°F(-30 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square-120mm L x 120mm H |
| Termination | 2 Terminals |
| Weight | 0.772 lb(350.17 g) |
| Width | 25.00mm |
| Category | AC Fan |
| COO | CN |
| Housing Material | Die-Cast Aluminum |
| Maximum Airflow | 77.6CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 200 V |
| Единица измерения | шт |
| Current Rating (Amps) | 0.078A |
| Static Pressure | 0.177 in H2O(44.1 Pa) |
| Part # Aliases | R87FA4A13HP |
| Pressure Type | 44.1 Pa |
| Частота вращения,об./мин. | 2400 |
| Производительность,м.куб./мин. | 1.9 |
| Шум, дБA | 39 |
| Part Status | Active |
| ECCN (US) | EAR99 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature (°C) | 70 |
| Maximum Pressure | 42.2Pa|44.1Pa |
| Minimum Operating Temperature (°C) | -30 |
| Protection | Impedance |
| Shape | Square |
| Size (mm) | 119.5 X 119.5 X 25 |
| Product Height (mm) | 25 |
| Product Length (mm) | 119.5 |
Детали
| Бренд | Omron |
|---|
