Главная страница » Магазин » 8004692409 R2D180-AL10-18, Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller Hirschmann
8004692409 R2D180-AL10-18, Blowers & Centrifugal Fans AC Backward-Curved Motorized Impeller Hirschmann
47830,00 ₽
Артикул:
8004692409
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Fan Motorized Impellers 400VAC Round — 180mm Dia Ball 4 Wire Leads with Splice Terminals
| Вес, кг | 1.99 |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Series | R2D180 |
| Brand | ebm-papst |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Motorized Impellers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Current Type | AC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP44 |
| Approval Agency | CCC |
| Operating Temperature | -13 ~ 104°F(-25 ~ 40°C) |
| Termination | 4 Wire Leads with Splice Terminals |
| Width | 86.50mm |
| COO | CZ |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Единица измерения | шт |
| Ingress Protection | IP44 |
| Bearing Type | Ball |
| Power (Watts) | 105W |
| RPM | 2650 RPM |
| Voltage — Rated | 400VAC |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
