Главная страница » Магазин » 8004890759 07199-24, Fan Accessories 24″ FAN PWR CORD Hirschmann
8004890759 07199-24, Fan Accessories 24″ FAN PWR CORD Hirschmann
400,00 ₽
Артикул:
8004890759
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
Шнур питания вентилятора Гнездо клеммы вентилятора, Т-образное исполнение, 24,0 дюйма (609,6 мм), открытые провода
| Вес, г | 22.68 |
| Brand | Qualtek |
| Manufacturer | Qualtek |
| Product Category | Fan Accessories |
| Product Type | Fan Cords and Accessories |
| Product | Fan Cord Assemblies |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8544.42.9090 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 100 |
| Power Rating | 1.25 W |
| Type | Cord |
| Operating Temperature | 105В°C |
| COO | TW |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 100 |
| Voltage Rating | 125V |
| Единица измерения | шт |
| Current Rating (Amps) | 10A |
| Current Rating | 10 A |
| Cable length | 0.609 m |
| Environmental Information | http://www.qualtekusa.com/PDFs/RoHS_Declaration.pd |
| Length | 24.0″» (609.6mm) |
| California Prop 65 | Warning Information |
| Cable Type | Cord |
| 1st Connector | Fan Terminal Receptacle, T-Style |
| 2nd Connector | Open Wires |
| Approval Agency Marking | cUL, UL |
| Cord Type | SPT-1 |
| Number of Conductors | 2 |
| Style | Female Receptacle to Cable |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Cord Length | 2 ft |
| Connector End A | No Connector, Blunt Cut |
| Connector End B | T-Type 2-Prong Plug |
| Fits Terminal Size | 4.5 x 2.5 |
Детали
| Бренд | Qualtek Electronics |
|---|
