Главная страница » Магазин » 8004890807 09250R, Fan Accessories BLK RETAINER 2.36″ Hirschmann
8004890807 09250R, Fan Accessories BLK RETAINER 2.36″ Hirschmann
100,00 ₽
Артикул:
8004890807
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
60mm Sq Fan Retainer Plastic
| For Use With/Related Products | Axial Fans |
| Series | 09 -> |
| Brand | Qualtek |
| Manufacturer | Qualtek |
| Product Category | Fan Accessories |
| Product Type | Fan Cords and Accessories |
| Product | Fan Guards and Filters |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Fan Accessory Type | Retainer |
| Fits Fan Size | 60mm Sq |
| Material | Plastic |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.90.1040 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 100 |
| Type | Filter and Guard Assembly |
| Environmental Information | http://www.qualtekusa.com/PDFs/RoHS_Declaration.pd |
| Size | 60 mm |
| Thickness | 0.11 in |
| California Prop 65 | Warning Information |
Детали
| Бренд | Qualtek Electronics |
|---|
