Главная страница » Магазин » 8004985673 D4E133-DH61-D1, Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Blower Hirschmann
8004985673 D4E133-DH61-D1, Blowers & Centrifugal Fans AC Centrifugal Blower Hirschmann
49680,00 ₽
Артикул:
8004985673
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
The D4E133-DH61-D1 is fan blower with polyamide (PA), nylon blade and steel frame. Operating temperature range is from -13 to 131°F (-25 to 55°C).
| Вес, кг | 3 |
| Series | D4E133 |
| Special Features | None |
| Brand | ebm-papst |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Centrifugal Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Current Type | AC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP44 |
| Power Rating | 80 W |
| Operating Temperature | -25 to 55 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Category | AC Blower |
| COO | CZ |
| Housing Material | Galvanised Sheet Steel |
| Maximum Airflow | 460 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 230 V |
| Единица измерения | шт |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
