Главная страница » Магазин » 8005323668 G2E120-AR77-A6,Fan Blower, G2E Series, IP44, Centrifugal, 230 VAC, AC, 184 mm, 115 mm, 150.1 CFM Hirschmann
8005323668 G2E120-AR77-A6,Fan Blower, G2E Series, IP44, Centrifugal, 230 VAC, AC, 184 mm, 115 mm, 150.1 CFM Hirschmann
70550,00 ₽
Артикул:
8005323668
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
ebm-papst single inlet centrifugal blowers are high performance fans with an external rotor motor which offers the advantage of a matched rotor and impeller in a compact space saving design.
| Вес, кг | 1.8 |
| Series | G2E120 |
| Width | 178mm |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Direction of Curve | Forward |
| Mounting hole diameter | 7mm |
| Horizontal Hole Spacing | 100mm |
| Mounting Hole Spacing | 68x100mm |
| Vertical Hole Spacing | 68mm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
