Главная страница » Магазин » 8005866648 109-1073, Fan Inlet Nozzle (Wall Ring) For 175mm Dia Hirschmann
8005866648 109-1073, Fan Inlet Nozzle (Wall Ring) For 175mm Dia Hirschmann
3280,00 ₽
Артикул:
8005866648
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
Fan Inlet Nozzle (Wall Ring) For 175mm Dia
| Fan Accessory Type | Inlet Nozzle (Wall Ring) |
| Fits Fan Size | 175mm Dia |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.90.1080 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Package | Box |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Length | 6.69″» (170.0mm) |
| For Use With | Centrifugal Fan |
| Inner Diameter | 165mm |
| Outer Diameter | 170mm |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
