Главная страница » Магазин » 8005975704 R2E175-AO79-12, Fan Motorized Impellers 115VAC Round – 175mm Dia Ball 320.0 CFM (8.96m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8005975704 R2E175-AO79-12, Fan Motorized Impellers 115VAC Round — 175mm Dia Ball 320.0 CFM (8.96m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
36100,00 ₽
Артикул:
8005975704
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Fan Motorized Impellers 115VAC Round — 175mm Dia Ball 320.0 CFM (8.96mВі/min) 2 Wire Leads
| Потребляемая мощность, Вт | 75 |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Series | R2E175 |
| Тип подшипника | Ball |
| Рабочее напряжение,В | 115 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Motorized Impellers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6560 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Box |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Airflow | 320 CFM(9.1 m3/min) |
| Current Type | AC |
| Depth | 175 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP44 |
| Operating Supply Voltage | 115 VAC |
| Material — Blade | Polyamide(PA), Nylon |
| Size / Dimension | Round-175mm Dia |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Weight | 3 lbs(1.4 kg) |
| Width | 62.00mm |
| Производительность,м.куб./мин. | 320 |
| Шум, дБA | 67 |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
