Главная страница » Магазин » 8006021833 FDA2-28080QBHK4F, Fan Tubeaxial 230VAC Square – 320mm L x 320mm H Ball 1150.0 CFM (32.20m³/min) Terminal Block Hirschmann
8006021833 FDA2-28080QBHK4F, Fan Tubeaxial 230VAC Square — 320mm L x 320mm H Ball 1150.0 CFM (32.20m³/min) Terminal Block Hirschmann
44670,00 ₽
Артикул:
8006021833
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Fan Tubeaxial 230VAC Square — 320mm L x 320mm H Ball 1150.0 CFM (32.20mВі/min) Terminal Block
| Потребляемая мощность, Вт | 138 |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Series | FDA2-28080 |
| Тип подшипника | Ball |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Толщина,мм | 80 |
| Brand | Qualtek |
| Manufacturer | Qualtek |
| Product Category | AC Fans |
| Product Type | AC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6590 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Current Type | AC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 6 |
| Type | Axial |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Lifetime @ Temp. | 50000 Hrs @ 25В°C |
| Material — Blade | Steel |
| Material — Frame | Aluminum |
| Operating Temperature | -4 ~ 158В°F(-20 ~ 70В°C) |
| Size / Dimension | Square-320mm L x 320mm H |
| Termination | Terminal Block |
| Weight | 6.7 lbs(3 kg) |
| Width | 80.00mm |
| Housing Material | Steel |
| Current Rating (Amps) | 0.630A |
| Static Pressure | 0.807 in H2O(201.0 Pa) |
| Частота вращения,об./мин. | 2900 |
| Производительность,м.куб./мин. | 1150 |
| Шум, дБA | 73 |
| Environmental Information | http://www.qualtekusa.com/PDFs/RoHS_Declaration.pd |
| California Prop 65 | Warning Information |
Детали
| Бренд | Qualtek Electronics |
|---|
