Главная страница » Магазин » 8006174435 R2S175-AB56-30, Fan Motorized Impellers 230VAC Round – 175mm Dia Ball 253.0 CFM (7.08m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8006174435 R2S175-AB56-30, Fan Motorized Impellers 230VAC Round — 175mm Dia Ball 253.0 CFM (7.08m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
32990,00 ₽
Артикул:
8006174435
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Fan Motorized Impellers 230VAC Round — 175mm Dia Ball 253.0 CFM (7.08mВі/min) 2 Wire Leads
| Потребляемая мощность, Вт | 60 |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Series | R2E175 |
| Тип подшипника | Ball |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Motorized Impellers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6560 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1(Unlimited) |
| Package | Bulk |
| Airflow | 253 CFM(7.2 m3/min) |
| Current Type | AC |
| Depth | 175 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Operating Supply Voltage | 230 VAC |
| Material — Blade | Polyamide(PA), Nylon |
| Size / Dimension | Round-175mm Dia |
| Termination | 2 Wire Leads |
| Weight | 2 lbs(907.2 g) |
| Width | 62.00mm |
| Производительность,м.куб./мин. | 253 |
| Шум, дБA | 54 |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
