Главная страница » Магазин » 8006530995 4606ZWU-879, Fan Tubeaxial 115VAC Square – 119mm L x 119mm H Ball 105.9 CFM (2.97m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
8006530995 4606ZWU-879, Fan Tubeaxial 115VAC Square — 119mm L x 119mm H Ball 105.9 CFM (2.97m³/min) 2 Wire Leads Hirschmann
22710,00 ₽
Артикул:
8006530995
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
| Noise Level | 37.42 dB |
| Series | 4000Z |
| Special Features | IP54 |
| Рабочее напряжение,В | 115 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | AC Fans |
| Product Type | AC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Airflow | 106 CFM(3 m3/min) |
| Current Type | AC |
| Depth | 38 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP54 |
| Noise | 45 dBA |
| Operating Supply Voltage | 115 VAC |
| Power Rating | 19.17 W |
| Termination Style | Quick Connect Terminal |
| Type | Tubeaxial |
| Operating Temperature | -40 to 80 °C |
| Termination | Lead Wire |
| Category | AC Fan |
| COO | HU |
| Housing Material | Metal |
| Maximum Airflow | 89.46, 105.94 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 115 V |
| Единица измерения | шт |
| speed | 3100 RPM |
| Bearing Type | Ball |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
