Главная страница » Магазин » 8008684218 9ADW1TS11P0H001, Fan Motorized Impellers 115VAC Round – 225mm Dia Ball 787.0 CFM (22.04m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
8008684218 9ADW1TS11P0H001, Fan Motorized Impellers 115VAC Round — 225mm Dia Ball 787.0 CFM (22.04m³/min) 4 Wire Leads Hirschmann
69300,00 ₽
Артикул:
8008684218
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Fan Motorized Impellers 115VAC Round — 225mm Dia Ball 787.0 CFM (22.04m³/min) 4 Wire Leads
| Air Flow | 787 CFM(22.04m³/min) |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Рабочее напряжение,В | 115 |
| Features | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor(Tach) |
| Noise | 73.0dB(A) |
| Approval Agency | CE, cURus, TUV |
| Operating Temperature | -4 ~ 140°F(-20 ~ 60°C) |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Width | 99.00mm |
| Ingress Protection | IP56-Dust Protected, Water Resistant |
| Static Pressure | 3.05 in H2O(759.7 Pa) |
| Bearing Type | Ball |
| Power (Watts) | 140W |
| RPM | 3100 RPM |
| Voltage — Rated | 115VAC |
Детали
| Бренд | Sanyo Denki |
|---|
