Главная страница » Магазин » 8009069833 Вентилятор Ebmpapst 3956 L осевой AC 92x92x25 230V Hirschmann
8009069833 Вентилятор Ebmpapst 3956 L осевой AC 92x92x25 230V Hirschmann
8860,00 ₽
Артикул:
8009069833
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Ebm-papst’s 3400N series of DC axial fans have a ball bearing design to facilitate smooth operation at any orientation.
| Вес, г | 280 |
| Noise Level | 24 dB |
| Series | 3900 |
| Special Features | None |
| Размеры рамы,мм | 92×92 |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Толщина,мм | 25 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | AC Fans |
| Product Type | AC Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| Current Type | AC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP20 |
| Power Rating | 6 W |
| Termination Style | Quick Connect Terminal |
| Type | Tubeaxial |
| Operating Temperature | -40 to 80 °C |
| Termination | Terminals |
| Width | 92mm |
| Category | AC Fan |
| Housing Material | Metal |
| Maximum Airflow | 18.3 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 230 V |
| Единица измерения | шт |
| Power consumption | 6 W |
| Rated voltage | 230 V |
| Sound pressure level | 24 db |
| speed | 1550 1/min |
| Type of bearing | ball bearing |
| Version | AC axial fan |
| Volume flow | 31 m³/h |
| AC or DC Operation | AC |
| Termination Type | Flat Plug |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
