Главная страница » Магазин » 8009100963 89996AW WX9 Wall Mounted Extractor Fan, Intake, 547m³/h, 50dB(A), Duct Size 225mm Hirschmann
8009100963 89996AW WX9 Wall Mounted Extractor Fan, Intake, 547m³/h, 50dB(A), Duct Size 225mm Hirschmann
178400,00 ₽
Артикул:
8009100963
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
These fans all have a backdraught shutter which opens/closes automatically. Supplied with wall liner.
| Air Flow | 547 m³/h, 843m³/h |
| Duct Size | 225mm |
| Fan Type | Extractor |
| Function | Extraction, Intake |
| Mounting | Wall Mounted |
| Noise Level | 50dB(A) |
| Series | WX9 |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Face Dimensions | 433x409mm |
| Face Width | 409mm |
Детали
| Бренд | Xpelair |
|---|
