Главная страница » Магазин » 8009101956 QLK45/1818A4-3030LH-16WT, QLK Series Tangential Centrifugal Fan, 230 V ac, 220m³/h, AC Operation, 71 x 510 x 79mm Hirschmann
8009101956 QLK45/1818A4-3030LH-16WT, QLK Series Tangential Centrifugal Fan, 230 V ac, 220m³/h, AC Operation, 71 x 510 x 79mm Hirschmann
135600,00 ₽
Артикул:
8009101956
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
The ebm-papst high tech, AC centrifugal blower has an airflow of 220m³/h (for 50Hz) at 2200rpm fan speed and has a supply voltage rating of 230VAC.
| Air Flow | 220m³/h |
| Series | QLK |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Width | 492mm |
| Blower Type | Tangential |
| AC or DC Operation | AC |
| Fan Speed | 2050rpm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
