Главная страница » Магазин » 8009103736 3237100, SK Series Filter Fan, 230 V ac, ac Operation, 18m³/h Filtered, 20m³/h Unimpeded, IP54, 116.5 x 116.5mm Hirschmann
8009103736 3237100, SK Series Filter Fan, 230 V ac, ac Operation, 18m³/h Filtered, 20m³/h Unimpeded, IP54, 116.5 x 116.5mm Hirschmann
36560,00 ₽
Артикул:
8009103736
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
This filter fan unit from Rittal provides clean cooling air to enclosures that house electrical and mechanical components.
| Вес, г | 470 |
| Configuration | Square |
| Noise Level | 43dB |
| Series | 3237 |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| IP Rating | IP54 |
| AC or DC Operation | ac |
| Face Dimensions | 116.5×116.5mm |
| Face Width | 116.5mm |
| Filtered Air Flow | 18m³/h |
| Input Current | 52mA |
| Input Power Rating | 9W |
| Unimpeded Air Flow | 25m³/h |
Детали
| Бренд | Rittal |
|---|
