Главная страница » Магазин » 8009200194 90057AW GX9 Window Mounted Extractor Fan, Intake, 670m³/h, Duct Size 225mm Hirschmann
8009200194 90057AW GX9 Window Mounted Extractor Fan, Intake, 670m³/h, Duct Size 225mm Hirschmann
112900,00 ₽
Артикул:
8009200194
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
The Xpelair extractor fan has an airflow of 670m³/h and has a supply voltage rating of 230VAC. It is a high tech enabled with a safety finger-guard integrated into the housing and the window grille.
| Air Flow | 670m³/h |
| Duct Size | 225mm |
| Fan Type | Extractor |
| Function | Extraction, Intake |
| Mounting | Window Mounted |
| Series | GX9 |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Face Dimensions | 311x290mm |
| Face Width | 290mm |
Детали
| Бренд | Xpelair |
|---|
