Главная страница » Магазин » 8009282700 Axial Fan, 115 V ac, AC Operation, 186.9m³/h, 15W, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
8009282700 Axial Fan, 115 V ac, AC Operation, 186.9m³/h, 15W, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
10770,00 ₽
Артикул:
8009282700
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Brought to you by RS PRO, a range of AC dual ball bearing axial fans offering a cost effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, г | 504 |
| Air Flow | 186.9m³/h |
| Noise Level | 42dB |
| Supply Voltage | 115 V ac |
| Рабочее напряжение,В | 115 |
| Width | 119.5mm |
| Power consumption | 15W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | AC |
| Fan Speed | 3000rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
