Главная страница » Магазин » 8009327660 Axial Fan, 115 V ac, AC Operation, 713.6m³/h, 70W, 560mA Max, 176 x 176 x 89mm Hirschmann
8009327660 Axial Fan, 115 V ac, AC Operation, 713.6m³/h, 70W, 560mA Max, 176 x 176 x 89mm Hirschmann
40290,00 ₽
Артикул:
8009327660
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Brought to you by RS PRO, a range of AC dual ball bearing axial fans offering a cost effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, кг | 1.97 |
| Air Flow | 713.6m³/h |
| Noise Level | 62dB |
| Supply Voltage | 115 V ac |
| Рабочее напряжение,В | 115 |
| Width | 180mm |
| Power consumption | 70W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | AC |
| Maximum Current | 560mA |
| Fan Speed | 3200rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
