Главная страница » Магазин » 8009482476 TX6WW T-Series Square Window Mounted Extractor Fan, Intake, 360m³/h, 41dB(A), Duct Size 150mm Hirschmann
8009482476 TX6WW T-Series Square Window Mounted Extractor Fan, Intake, 360m³/h, 41dB(A), Duct Size 150mm Hirschmann
138600,00 ₽
Артикул:
8009482476
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
The Vent-Axia extractor square fan has an airflow of 360m³/h and supply voltage of 230VAC. It is a high tech fan intake used in single, double glazing and most types of materials that are up to 32mm thick.
| Диаметр воздуховодов, мм | 150 |
| Air Flow | 360m³/h |
| Configuration | Square |
| Duct Size | 150mm |
| Fan Type | Extractor |
| Function | Extraction, Intake |
| Mounting | Window Mounted |
| Noise Level | 41dB(A) |
| Series | T-Series |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Face Dimensions | 220x226mm |
| Face Width | 226mm |
Детали
| Бренд | Vent-Axia |
|---|
