Главная страница » Магазин » 8009693996 Axial Fan, 230 V ac, AC Operation, 186.9m³/h, 15W, 90mA Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
8009693996 Axial Fan, 230 V ac, AC Operation, 186.9m³/h, 15W, 90mA Max, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
10790,00 ₽
Артикул:
8009693996
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Brought to you by RS PRO, a range of AC dual ball bearing axial fans offering a cost effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, г | 510 |
| Air Flow | 186.9m³/h |
| Noise Level | 42dB |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Width | 120mm |
| Power consumption | 15W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | AC |
| Maximum Current | 90mA |
| Fan Speed | 3000rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Terminal |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
