Главная страница » Магазин » 8009693999 Axial Fan, 230 V ac, AC Operation, 399.3m³/h, 35W, 120mA Max, 172 x 51mm Hirschmann
8009693999 Axial Fan, 230 V ac, AC Operation, 399.3m³/h, 35W, 120mA Max, 172 x 51mm Hirschmann
32600,00 ₽
Артикул:
8009693999
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Brought to you by RS PRO, a range of AC dual ball bearing axial fans offering a cost effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, г | 878 |
| Air Flow | 399.3m³/h |
| Noise Level | 52dB |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Power consumption | 35W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | AC |
| Maximum Current | 120mA |
| Fan Speed | 3200rpm |
| Direction of Curve | Backward |
| Termination Type | Terminal |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
