Главная страница » Магазин » 8009694002 Axial Fan, 230 V ac, AC Operation, 235cfm, 35W, 220mA Max, 172 x 150mm Hirschmann
8009694002 Axial Fan, 230 V ac, AC Operation, 235cfm, 35W, 220mA Max, 172 x 150mm Hirschmann
32200,00 ₽
Артикул:
8009694002
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Brought to you by RS PRO, a range of AC dual ball bearing axial fans offering a cost effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, кг | 1.03 |
| Air Flow | 235cfm |
| Noise Level | 52dB(A) |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Width | 150mm |
| Power consumption | 35W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | AC |
| Maximum Current | 220mA |
| Fan Speed | 3200rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Terminal |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
