Главная страница » Магазин » 8009695603 Axial Fan, 230 V ac, AC Operation, 120.6m³/h, 11W, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
8009695603 Axial Fan, 230 V ac, AC Operation, 120.6m³/h, 11W, 120 x 120 x 38mm Hirschmann
11170,00 ₽
Артикул:
8009695603
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Brought to you by RS PRO, this high-performance ball bearing axial fan offers a cost-effective cooling solution without sacrificing on quality or reliability.
| Вес, г | 488 |
| Air Flow | 120.6m³/h |
| Noise Level | 35dB |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Width | 119.5mm |
| Power consumption | 11W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | AC |
| Fan Speed | 2300rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Termination Type | Lead Wire |
Детали
| Бренд | RS Pro |
|---|
