Главная страница » Магазин » 8010429905 TNE2A 19020174A, Tarzan Series Axial Fan, 115 V ac, AC Operation, 561m³/h, 59W, 490mA Max, 176 x 176 x 112mm Hirschmann
8010429905 TNE2A 19020174A, Tarzan Series Axial Fan, 115 V ac, AC Operation, 561m³/h, 59W, 490mA Max, 176 x 176 x 112mm Hirschmann
40860,00 ₽
Артикул:
8010429905
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
The COMAIR ROTRON Tarzan series axial fan features an outstanding airflow performance in high-pressure systems and all include a permanent 3480rpm split capacitor motor.
| Вес, кг | 2 |
| Air Flow | 561m³/h |
| Noise Level | 65.4dB |
| Supply Voltage | 115 V ac |
| Рабочее напряжение,В | 115 |
| Width | 175.51mm |
| Power consumption | 59W |
| Bearing Type | Ball |
| AC or DC Operation | AC |
| Maximum Current | 490mA |
| Fan Speed | 3350rpm |
Детали
| Бренд | Comair Rotron |
|---|
