Главная страница » Магазин » 8017108238 1/6PLDES1200, Humidity Indicating Desiccator, 6PLDES, Silica Gel, 5.5g Hirschmann
8017108238 1/6PLDES1200, Humidity Indicating Desiccator, 6PLDES, Silica Gel, 5.5g Hirschmann
61,00 ₽
Артикул:
8017108238
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
The SCS efficient desiccant begins working by absorbing airborne moisture left inside the bag when you’ve finished vacuum packaging, capturing moisture that manages to pass through the bag material.
| Series | 6PLDES |
| COO | US |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Единица измерения | шт |
| Maximum Operating Temperature | +93°C |
| Minimum Operating Temperature | -40°C |
| Desiccant Mass | 5.5g |
| Desiccant Type | Silica Gel |
Детали
| Бренд | SCS |
|---|
