Главная страница » Магазин » 8017178021 Вентилятор Ebmpapst D2E146-AP47-22 230V 1,31/1,45A 3000/330W Hirschmann
8017178021 Вентилятор Ebmpapst D2E146-AP47-22 230V 1,31/1,45A 3000/330W Hirschmann
51790,00 ₽
Артикул:
8017178021
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
A centrifugal ball bearing blower with dimensions as 220 mm(Length)x220 mm(Width)x56 mm(Height),Supply Voltage: 230VAC, Rated power : 50W, a fan speed of 2750 RPM, a flow rate of 118.9 CFM and having temperature range of -30 °C to 70 °C
| Вес, кг | 4.2 |
| Noise Level | N/A |
| Special Features | None |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| ECCN | EAR99 |
| Power Rating | 330 W |
| Operating Temperature | -25 to 30 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Category | AC Blower |
| COO | CZ |
| Housing Material | Galvanised Sheet Steel |
| Maximum Airflow | 406CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 230 V |
| Единица измерения | шт |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
