Главная страница » Магазин » 8017209838 Вентилятор Ebmpapst R2E220-AB06-05 230V 50/60Hz 0.38/0.51A 85/115W 4pin Hirschmann
Артикул:
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
The ebm-papst single inlet, centrifugal fan has an airflow of 920m³/h (for 50Hz) and 1030m³/h (for 60Hz) and supply voltage rating of 230VAC.
| Вес, кг | 1.8 |
| Air Flow | 900 m³/h, 990m³/h |
| Noise Level | 74dB(A) |
| Series | R2E220 |
| Special Features | N/A |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| ECCN | EAR99 |
| Power Rating | 115 W |
| Operating Temperature | 0 to 45 °C |
| Termination | N/A |
| Width | 220mm |
| Category | AC Motorized Impeller |
| COO | CZ |
| Housing Material | Plastic |
| Maximum Airflow | N/A |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 230 V |