Главная страница » Магазин » 8017301307 Вентилятор Ebmpapst D2E133-AM47-23 230V 50/69Hz 0.84A/0.88A 190/200W 1500/1800r/min Hirschmann
8017301307 Вентилятор Ebmpapst D2E133-AM47-23 230V 50/69Hz 0.84A/0.88A 190/200W 1500/1800r/min Hirschmann
51570,00 ₽
Артикул:
8017301307
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
The ebm-papst centrifugal dual inlet, high-performance fan motor blower has an airflow of 710m³/h and a supply voltage rating of 230VAC.
| Вес, кг | 3.5 |
| Series | D2E 133 |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Width | 171.5mm |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Direction of Curve | Forward |
| Mounting hole diameter | 5.5mm |
| Horizontal Hole Spacing | 238mm |
| Mounting Hole Spacing | 92x238mm |
| Vertical Hole Spacing | 92mm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
