Главная страница » Магазин » 8019854198 Вентилятор Ebmpapst 4656ZH 230V 50/60Hz 120/115mA 19/18W 3pin 119×38 Hirschmann
8019854198 Вентилятор Ebmpapst 4656ZH 230V 50/60Hz 120/115mA 19/18W 3pin 119×38 Hirschmann
15530,00 ₽
Артикул:
8019854198
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
C axial fans are used when DC voltage is not available and are designed to create airflow with a high flow rate and medium pressure.
| Вес, г | 555 |
| Потребляемая мощность, Вт | 19 |
| Air Flow | 160m³/h |
| Mounting | Flange Mount |
| Noise Level | 40dB |
| Special Features | None |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Тип подшипника | Ball |
| Размеры рамы,мм | 119×119 |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Толщина,мм | 38 |
| Питание | 3pin |
| Product Category | AC Fan |
| ECCN | EAR99 |
| Power Rating | 17 W |
| Type | Axial |
| Operating Temperature | -40 to 85 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Width | 119mm |
| Category | AC Fan |
| COO | CN |
| Housing Material | Metal |
| Maximum Airflow | 106 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 230 V |
| Единица измерения | шт |
| Power consumption | 19W |
| Rated voltage | 230 V |
| Sound pressure level | 40 db |
| speed | 2650 1/min |
| Type of bearing | ball bearing |
| Version | AC axial fan |
| Volume flow | 160 m³/h |
| Bearing Type | Ball |
| Ток,А | 0.12 |
| Частота вращения,об./мин. | 2650 |
| Производительность,м.куб./мин. | 89.46 |
| Шум, дБA | 37 |
| AC or DC Operation | AC |
| Fan Speed | 2650rpm |
| Direction of Curve | Forward |
| Sensor Type | Tachometer |
| Automotive | Unknown |
| Part Status | Active |
| PPAP | Unknown |
| ECCN (US) | EAR99 |
| EU RoHS | Compliant |
| Maximum Operating Temperature (°C) | 85 |
| Maximum Pressure | 70Pa|80Pa |
| Minimum Operating Temperature (°C) | -40 |
| Protection | Impedance|Locking |
| Shape | Square |
| Size (Metric) (mm) | 119 X 119 X 38 |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
