Главная страница » Магазин » 8022204458 Решетка Rittal SK 3241.500 230V 50/60Hz 0.26/0.24A () Hirschmann
8022204458 Решетка Rittal SK 3241.500 230V 50/60Hz 0.26/0.24A () Hirschmann
3160,00 ₽
Артикул:
8022204458
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
The Rittal SK series is to thermo fan and filter units with EC technology. The power consumption of fan is 16 W and rated current 0.17 A with 200 V rated operating voltage.
| Вес, кг | 1.98 |
| Noise Level | 52dB |
| Supply Voltage | 200 → 240 V ac |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| IP Rating | IP54 |
| Ток,А | 0.26 |
| Face Dimensions | 255x255mm |
| Input Current | 170mA |
| Input Power Rating | 16W |
Детали
| Бренд | Rittal |
|---|
