Главная страница » Магазин » 8022204459 Вентилятор c фильтром Rittal 3243.100 Hirschmann
8022204459 Вентилятор c фильтром Rittal 3243.100 Hirschmann
59000,00 ₽
Артикул:
8022204459
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
Prevent large electrical enclosures from overheating with this efficient filter fan from Rittal. Thanks to its large dimensions of 323 (height) x 323mm (width), its grille area draws in plenty of air, while the replaceable mat filters out dust particles.
| Вес, кг | 3.97 |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| IP Rating | IP54 |
| Шум, дБA | 61 |
| AC or DC Operation | ac |
| Face Dimensions | 323x323mm |
| Face Width | 323mm |
| Filtered Air Flow | 510m³/h |
| Input Current | 430mA |
| Input Power Rating | 89W |
| Unimpeded Air Flow | 600m³/h |
Детали
| Бренд | Rittal |
|---|
