Главная страница » Магазин » 8030854559 Вентилятор Ebmpapst R2E133-BH66-07 230V 25/28W 0.11/0.13A () Hirschmann
8030854559 Вентилятор Ebmpapst R2E133-BH66-07 230V 25/28W 0.11/0.13A () Hirschmann
11670,00 ₽
Артикул:
8030854559
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
| Вес, г | 700 |
| Series | R2E133 |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | EBM-PAPST |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Motorized Impellers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Features | Backward Curved Fan Blades |
| Current Type | AC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP44 |
| Termination Style | Wire Leads |
| Operating Temperature | -25…55°C |
| Impeller material | plastic |
| Kind of fan | radial |
| Leads | lead x4 |
| Type of fan | AC |
| Housing Material | Polyamide(PA) |
| Current Rating | 0.11A |
| Fan dimensions | Ø133x73mm |
| Frequency | 50Hz |
| Cable length | 0.3m |
| Kind of motor | 1-phase |
| Protection class | I |
| Fan motor | M2E052-BF |
| Insulation class | B |
| Related items | 02100-4-7320 |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
