Главная страница » Магазин » 8031178960 Вентилятор Ebmpapst D4E180-BA02-02 230V 360/460W 1.58/2.02A () Hirschmann
8031178960 Вентилятор Ebmpapst D4E180-BA02-02 230V 360/460W 1.58/2.02A () Hirschmann
109600,00 ₽
Артикул:
8031178960
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
The EBM-PAPST D4E180-BA02-02 is a highly efficient AC blower that utilizes centrifugal technology for maximum airflow performance. With an input voltage of 230V, this blower is capable of producing an incredible airflow of 1118.3CFM (Cubic Feet per Minute) or 1200.7CFM. Equipped with ball bearings, it ensures smooth and reliable operation, making it suitable for various industrial applications requiring superior cooling and ventilation.
| Вес, кг | 10 |
| Noise Level | N/A |
| Special Features | None |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| ECCN | EAR99 |
| Power Rating | 460 W |
| Operating Temperature | -20 to 65 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Category | AC Blower |
| COO | DE |
| Housing Material | Galvanised Sheet Steel |
| Maximum Airflow | 1200 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 230 V |
| Единица измерения | шт |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
