Главная страница » Магазин » 8035598379 Вентилятор Ebmpapst R2E225-AT51-05 230V 50/60Hz 0.46/0.64A 105/145W 2650/2950min-1 4pin () Hirschmann
8035598379 Вентилятор Ebmpapst R2E225-AT51-05 230V 50/60Hz 0.46/0.64A 105/145W 2650/2950min-1 4pin () Hirschmann
24060,00 ₽
Артикул:
8035598379
Категории: AC (переменный ток), Разное
Описание
Моторизованные крыльчатки вентилятора 230 В переменного тока, круглые — шарик диаметром 225 мм, 4 провода с выводами для сращивания
| Вес, кг | 2.1 |
| Fan Type | Motorized Impellers |
| Noise Level | 72 dB |
| Series | R2E225 |
| Special Features | N/A |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Motorized Impellers |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6560 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Package | Bulk |
| Features | Capacitor, Thermal Overload Protector(TOP) |
| Current Type | AC |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP44 |
| Power Rating | 145 W |
| Approval Agency | CCC, CE, EAC |
| Material — Blade | Polyamide(PA6), Nylon 6, Fiberglass Reinforced |
| Operating Temperature | -13 ~ 131В°F(-25 ~ 55В°C) |
| Size / Dimension | Round-225mm Dia |
| Termination | 4 Wire Leads with Splice Terminals |
| Width | 225mm |
| Category | AC Motorized Impeller |
| COO | CZ |
| Housing Material | N/A |
| Maximum Airflow | 556CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 230 V |
| Единица измерения | шт |
| Current Rating (Amps) | 0.640A |
| Ingress Protection | IP44 |
| Blower Type | Centrifugal |
| AC or DC Operation | AC |
| Direction of Curve | Backward |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
