Главная страница » Магазин » 8041356266 Вентилятор Ebmpapst D4E133-DL01-H9 230V 0.34A Hirschmann
8041356266 Вентилятор Ebmpapst D4E133-DL01-H9 230V 0.34A Hirschmann
31730,00 ₽
Артикул:
8041356266
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
Вентилятор, центробежный, 230 В переменного тока, прямоугольный / закругленный — 203 мм Д x 213 мм В, шарик, 4 вывода
| Вес, кг | 3 |
| Fan Type | Blower, Centrifugal |
| Noise Level | N/A |
| Series | D4E133 |
| Special Features | None |
| Рабочее напряжение,В | 230 |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | Blowers & Centrifugal Fans |
| Product Type | Centrifugal Fans |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.59.6560 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | Not Applicable |
| Package | Bulk |
| Features | Capacitor, Thermal Overload Protector (TOP) |
| Current Type | AC |
| Depth | 232 mm |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| IP Rating | IP44 |
| Operating Supply Voltage | 230 VAC |
| Power Rating | 75 W |
| Approval Agency | CCC, CE, EAC |
| Material — Blade | Polyamide (PA), Nylon |
| Material — Frame | Steel |
| Operating Temperature | 140В°F (60В°C) |
| Size / Dimension | Rectangular/Rounded — 203mm L x 213mm H |
| Termination | 4 Wire Leads |
| Width | 232.0mm |
| Category | AC Blower |
| COO | CZ |
| Housing Material | Galvanised Sheet Steel |
| Maximum Airflow | 460 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 230 V |
| Единица измерения | шт |
| Current Rating (Amps) | 0.490A |
| Ingress Protection | IP44 |
| Bearing Type | Ball |
| Power (Watts) | 95.0W |
| RPM | 1180 RPM |
| Voltage — Rated | 230VAC |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
