Главная страница » Магазин » 8049705456 Вентилятор Ebmpapst R2E225-BE51-09 115V 1.62/1.8A 185/215W () Hirschmann
8049705456 Вентилятор Ebmpapst R2E225-BE51-09 115V 1.62/1.8A 185/215W () Hirschmann
47390,00 ₽
Артикул:
8049705456
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
The R2E225-BE51-09 is a 115VAC Motorized Impeller/EC Centrifugal Fan with a maintenance-free ball bearing and fiberglass-reinforced plastic PA 6.6 impeller. This R2E225 series Ø225mm backward curved impeller is highly resistance to dirt and dust. It features variable cable exit and very high hydraulic efficiency. The direction of rotation is clock wise as seen from the intake side.
| Вес, кг | 2.75 |
| Noise Level | 75 dB |
| Special Features | N/A |
| ECCN | EAR99 |
| Power Rating | 185 W |
| Operating Temperature | 0 to 50 °C |
| Termination | Lead Wires |
| Category | AC Motorized Impeller |
| COO | DE |
| Housing Material | N/A |
| Maximum Airflow | 756 CFM |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Voltage Rating | 115 V |
| Единица измерения | шт |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
