Главная страница » Магазин » 8730612687 93172AW C6 Square Ceiling Mounted, Panel Mounted, Wall Mounted, Window Mounted Wall Fan, 194 → 217m³/h Hirschmann
8730612687 93172AW C6 Square Ceiling Mounted, Panel Mounted, Wall Mounted, Window Mounted Wall Fan, 194 → 217m³/h Hirschmann
41080,00 ₽
Артикул:
8730612687
Категории: Вытяжные вентиляторы, Разное
Описание
The Simply Silent Contour C6 two-speed, intermittent extractor fan range has been designed to blend seamlessly with the surrounding decor.
| Вес, кг | 1.37 |
| Air Flow | 194 → 217m³/h |
| Configuration | Square |
| Duct Size | 150mm |
| Fan Type | Extractor |
| Function | Extraction |
| Noise Level | 44dB(A) |
| Series | C6 |
| Supply Voltage | 230 V ac |
| Face Dimensions | 228x228mm |
| Face Width | 228mm |
Детали
| Бренд | Xpelair |
|---|
