Главная страница » Магазин » 8861107514 MC19686, AC Axial Fan, 220V to 240V, Square, 119 mm, 38.5 mm, Precision Ball Bearing, 117 CFM Hirschmann
8861107514 MC19686, AC Axial Fan, 220V to 240V, Square, 119 mm, 38.5 mm, Precision Ball Bearing, 117 CFM Hirschmann
6630,00 ₽
Артикул:
8861107514
Категории: AC (переменный ток), Вентиляторы переменный ток, Разное
Описание
The MC19686 is a 240VAC Axial Fan with ball bearing, terminal power connection and aluminum alloy frame.
• 2850/3150RPM Rated speed
• 21/22W Power rating
• 0.34/0.39″-H₂O Static pressure
• Multicomp products are rated 4.6 out of 5 stars
• 12 month limited warranty *view Terms & Conditions for details
• 96% of customers would recommend to a friend
| Вес, г | 380 |
| Рабочее напряжение,В | 220 |
| Power Rating | 22W |
| Bearing Type | Precision Ball Bearing |
| Current Rating | 140mA |
| Air Flow — CFM | 117CFM |
| Air Flow — m3/min | 3.32m³/min |
| External Depth | 38.5mm |
| Fan Frame Size | 119mm |
| Fan Frame Type | Square |
| Noise Rating | 50dBA |
| Nominal Rated Voltage AC | 220V to 240V |
| Power Connection Type | Terminals |
| Rated Speed | 2850rpm |
Детали
| Бренд | Multicomp |
|---|
