Главная страница » Магазин » 8001939865 Решетки и фильтры для вентиляторов FG60 Hirschmann
8001939865 Решетки и фильтры для вентиляторов FG60 Hirschmann
530,00 ₽
Артикул:
8001939865
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
FINGER GUARD; For Use With:60mm Fans; Fan Frame Size:60mm; Fixing Centres:50mm; Guard Material:Steel; Product Range:-; SVHC:No SVHC (15-Jan-2019); Accessory Type:Finger guard; Colour:Chromium; Depth:5mm; External Depth:4.9mm; External Diameter:53.2mm; External Height:60mm; External Width:60mm; Fan Size:60mm x 60mm; Fan Type:Axial; Fixing Hole Diameter:4.6mm; Material:Steel
| Вес, г | 10.55 |
| Version | metal protection grille |
| RoHS Compliant | Yes |
| External Width | 50 mm |
| Fan Size | 60×60 mm |
| Screw Hole Spacing | 4 mm |
| External Height | 5 mm |
| Guard Material | Steel |
Детали
| Бренд | Sepa |
|---|
