Главная страница » Магазин » 8002072160 Решетки и фильтры для вентиляторов 09080-G Hirschmann
8002072160 Решетки и фильтры для вентиляторов 09080-G Hirschmann
130,00 ₽
Артикул:
8002072160
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
FINGER GUARD, For Use With:Qualtek 80mm Axial Fans, Fan Frame Size:80mm, Fixing Centers:71.4mm, Guard Material:Plastic, Product Range:-, Accessory Type:Finger Guard, Colour:Black, External Depth:3mm, External Height:79.8mm , RoHS Compliant: Yes
| Вес, г | 13.74 |
| Series | 09 -> |
| Brand | Qualtek |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Manufacturer | Qualtek |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | Fan Accessories |
| Product Type | Fan Cords and Accessories |
| Product | Fan Guards and Filters |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Fan Accessory Type | Finger Guard |
| Fits Fan Size | 80mm Sq |
| Material | Polybutylene Terephthalate(PBT) |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.90.1040 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | 3 Rings |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 100 |
| Type | Guard |
| RoHS | Details |
| Environmental Information | http://www.qualtekusa.com/PDFs/RoHS_Declaration.pd |
| Size | 80 mm |
| Length | 79.96 mm |
| California Prop 65 | Warning Information |
| Military | No |
Детали
| Бренд | Qualtek Electronics |
|---|
