Главная страница » Магазин » 8002305012 09450-R, Thrml Mgmt Access Retainer Polybutylene Terephthalate Bulk Hirschmann
8002305012 09450-R, Thrml Mgmt Access Retainer Polybutylene Terephthalate Bulk Hirschmann
200,00 ₽
Артикул:
8002305012
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
| Brand | Qualtek |
| Manufacturer | Qualtek |
| Product Category | Fan Accessories |
| Product Type | Fan Cords and Accessories |
| Product | Fan Guards and Filters |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Fits Fan Size | 120 mm |
| Material | Plastic |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 100 |
| Type | Filter Retainer |
| Operating Temperature | N/A |
| COO | TW |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 100 |
| Единица измерения | шт |
| Family | 9450 |
| Size | 120 mm |
| Color | Black |
| Thickness | 0.42 in |
Детали
| Бренд | Qualtek Electronics |
|---|
