Главная страница » Магазин » 8004053523 Решетки и фильтры для вентиляторов FG80 Hirschmann
8004053523 Решетки и фильтры для вентиляторов FG80 Hirschmann
180,00 ₽
Артикул:
8004053523
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
FINGER GUARD; For Use With:80mm Fans; Fan Frame Size:80mm; Fixing Centres:71.5mm; Guard Material:Steel; Product Range:-; SVHC:No SVHC (15-Jan-2019); Accessory Type:Finger guard; Colour:Chromium; Depth:5mm; External Depth:4.9mm; External Diameter:76.2mm; External Height:80mm; External Width:80mm; Fan Size:80mm x 80mm; Fan Type:Axial; Fixing Hole Diameter:4.6mm; Material:Steel
| Вес, г | 3.766 |
| Version | metal protection grille |
| RoHS Compliant | Yes |
| External Width | 71.5 mm |
| Fan Size | 80×80 mm |
| Screw Hole Spacing | 4.9 mm |
| External Height | 5.5 mm |
| Guard Material | Steel |
Детали
| Бренд | Sepa |
|---|
