Главная страница » Магазин » 8004591544 09362F/45, Fan Accessories 45 PPI FLTR ASSEMBLY Hirschmann
8004591544 09362F/45, Fan Accessories 45 PPI FLTR ASSEMBLY Hirschmann
420,00 ₽
Артикул:
8004591544
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
92mm Sq Fan Filter Guard Assembly Plastic
| Вес, г | 27 |
| Series | 09 -> |
| Brand | Qualtek |
| Factory Pack Quantity | 1 |
| Manufacturer | Qualtek |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | Fan Accessories |
| Product Type | Fan Cords and Accessories |
| Product | Fan Guards and Filters |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Fan Accessory Type | Filter Guard Assembly |
| Fits Fan Size | 92mm Sq |
| Material | Plastic |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.90.1040 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 100 |
| Type | Filter and Guard Assembly |
| Operating Temperature | N/A |
| COO | TW |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 100 |
| Единица измерения | шт |
| Family | 9 |
| Environmental Information | http://www.qualtekusa.com/PDFs/RoHS_Declaration.pd |
| Size | 92 mm |
| Color | Black |
| Thickness | 0.39 in |
| California Prop 65 | Warning Information |
Детали
| Бренд | Qualtek Electronics |
|---|
