Главная страница » Магазин » 8004692375 92162-2-2929, Fan Accessories Plastic Finger Guard for W2G076/W2E076/W2S076 Series, Barbed Insert, 80mm Hirschmann
8004692375 92162-2-2929, Fan Accessories Plastic Finger Guard for W2G076/W2E076/W2S076 Series, Barbed Insert, 80mm Hirschmann
770,00 ₽
Артикул:
8004692375
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
One piece, push-on matt black plastic guards for square axial fans
| Вес, г | 12.3 |
| Series | * |
| Brand | ebm-papst |
| Manufacturer | ebm-papst |
| Product Category | Fan Accessories |
| Product Type | Fan Cords and Accessories |
| Product | Fan Guards and Filters |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Material | Plastic |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.90.1080 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 1 |
| Type | Guard |
| Size | 80 mm |
| External Dimensions | 80x80mm |
| External Width | 80mm |
| Fan Size | 80mm |
| Screw Hole Spacing | 71.5mm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
