Главная страница » Магазин » 8004890795 09080-G, Fan Accessories PLASTIC GUARD 80MM Hirschmann
8004890795 09080-G, Fan Accessories PLASTIC GUARD 80MM Hirschmann
180,00 ₽
Артикул:
8004890795
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
80mm Sq Fan Finger Guard Plastic 3 Rings
| Вес, г | 13.6 |
| Series | 09 -> |
| Brand | Qualtek |
| Factory Pack Quantity | 100 |
| Manufacturer | Qualtek |
| Packaging | Bulk |
| Product Category | Fan Accessories |
| Product Type | Fan Cords and Accessories |
| Product | Fan Accessories |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Fan Accessory Type | Finger Guard |
| Fits Fan Size | 80mm Sq |
| Material | Plastic |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.90.1040 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Features | 3 Rings |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 100 |
| Type | Fan Guard |
| RoHS | Details |
| Environmental Information | http://www.qualtekusa.com/PDFs/RoHS_Declaration.pd |
| Size | 80 mm |
| Length | 79.96 mm |
| California Prop 65 | Warning Information |
| Military | No |
Детали
| Бренд | Qualtek Electronics |
|---|
