Главная страница » Магазин » 8005183744 G60P, Fan Accessories Plastic Fan Guard, 60mm Hirschmann
8005183744 G60P, Fan Accessories Plastic Fan Guard, 60mm Hirschmann
210,00 ₽
Артикул:
8005183744
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
| Вес, г | 7 |
| Brand | Orion Fans |
| Factory Pack Quantity | 10 |
| Manufacturer | Orion Fans |
| Product Category | Fan Accessories |
| Product Type | Fan Cords and Accessories |
| Product | Fan Guards and Filters |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Fits Fan Size | 60 mm |
| Material | Plastic |
| ECCN | EAR99 |
| Type | Fan Guard |
| Operating Temperature | N/A |
| COO | CN |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Единица измерения | шт |
| Family | G60P |
| Size | 60 mm |
| Color | Black |
| Fixing Centres | 50mm |
Детали
| Бренд | Orion Fans |
|---|
