Главная страница » Магазин » 8005794313 03749-2-4039, FINGER GUARD FOR W2E142 SERIES Hirschmann
8005794313 03749-2-4039, FINGER GUARD FOR W2E142 SERIES Hirschmann
3200,00 ₽
Артикул:
8005794313
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
172mm Dia Fan Finger Guard Metal 5 Rings
| For Use With/Related Products | W2E142 Series |
| Fan Accessory Type | Finger Guard |
| Fits Fan Size | 172mm Dia |
| Material | Metal |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.90.1080 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Package | Bulk |
| RoHS Status | Not applicable |
| Features | 5 Rings |
| Colour | Silver |
| External Width | 162mm |
| Fan Size | 142mm |
| Screw Hole Spacing | 162mm |
Детали
| Бренд | EBM-PAPST |
|---|
