Главная страница » Магазин » 8005924749 FG-6/45, 60mm Sq Fan Filter Guard Assembly Plastic, Polyurethane Foam Hirschmann
8005924749 FG-6/45, 60mm Sq Fan Filter Guard Assembly Plastic, Polyurethane Foam Hirschmann
680,00 ₽
Артикул:
8005924749
Категории: Разное, Решетки и фильтры
Описание
Пластмасса блока ограждения фильтра вентилятора кв. 60мм, пенополиуритан
| Series | FG |
| Brand | Sunon |
| Manufacturer | Sunon |
| Product Category | Fan Accessories |
| Product Type | Fan Cords and Accessories |
| Product | Fan Guards and Filters |
| Subcategory | Fans, Blowers & Accessories |
| Fan Accessory Type | Filter Guard Assembly |
| Fits Fan Size | 60mm Sq |
| Material | Plastic, Polyurethane Foam |
| ECCN | EAR99 |
| HTSUS | 8414.90.1080 |
| Moisture Sensitivity Level (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Package | Bulk |
| REACH Status | REACH Unaffected |
| RoHS Status | ROHS3 Compliant |
| Factory Pack Quantity: Factory Pack Quantity | 200 |
| Type | Finger Guard |
| Operating Temperature | N/A |
| COO | CN |
| RoHS | Yes |
| Supplier Standard Pack | 1 |
| Единица измерения | шт |
| Family | FG-6/45 |
| Environmental Information | http://www.sunon.com/uFiles/file/01_about%20sunon/ |
| Size | 50 mm x 6 mm |
| Color | N/A |
| For Use With | 60 mm Fan |
Детали
| Бренд | Sunon |
|---|
